Ayame Project
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Ohayo minna!

2 participan?i

In jos

Ohayo minna! Empty Ohayo minna!

Mesaj  school_girl Sam Dec 22, 2007 2:25 pm

Ohayo minna! Sunt noua pe forum. Am tras o privire peste el si mi s-a parut foarte interesant. Ce sa zic? imi plac foarte mult anime-urile. Iata cateva dintre cele pe care le-am vazut: Inuyasha, Elfen Lied, Slayers, Kaleido Star, Spiral, Paradise Kiss, Jigoku Shoujo, Tenjou Tenghe, Death Note, Gallery Fake, Kiddy Grade, Ah! My Goddess, Air, Aishiteruze Baby, Bakuretsu Tenshi, Bleach, Blue Gender, Chobits, Chrno Crusade,Cowboy Bebop, DearS, Evangelion, Full Metal Alchemist, Full Metal Panic, Love Hina, Midori no Hibi, Kanon, Trigun, Last Exile, Happy Lesson Advance, Gunslinger GirlOhayo minna! F_untitled1m_b17dd77 si mai sunt dar va plictisesc. Genurile de muzica pe care le ascult sunt rock, pop, jazz, rap, clasica Ohayo minna! 933421 , dar urasc populara si manelele Ohayo minna! 445633 . Imi plac pe lumea asta doua lucruri: anime-urile si cartile! Ohayo minna! 51217 Cam atat despre mine... Ja Ne!Ohayo minna! F_untitled3m_0fafb47
school_girl
school_girl
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 24
Varsta : 31
Localizare : dream city
Data de inscriere : 22/12/2007

Sus In jos

Ohayo minna! Empty Re: Ohayo minna!

Mesaj  Hayuki Sam Dec 22, 2007 5:28 pm

bun venit pe forumul meu...imi pare bine sa te cunosc...sper ca ne vom intelege bine si vei fi activa.......cred ca iti vei face multi prieteni Wink
eu iti urez: Happy Posting and No Spam flower
Hayuki
Hayuki
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 121
Localizare : dreams....world
Data de inscriere : 16/12/2007

https://ayame-project.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ohayo minna! Empty welcome

Mesaj  Vizitato Mier Dec 26, 2007 4:07 pm

bun venit sper sa te simti bine aici cu noi si sa iti faci cat mai multi prieteni.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Ohayo minna! Empty Re: Ohayo minna!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum