Ayame Project
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Pareri

4 participan?i

In jos

Pareri Empty Pareri

Mesaj  Hayuki Mier Dec 19, 2007 8:12 pm

e destul de fain...dar mie mi se pare ca este un pik cam western....si nu imi prea place genul asta de anime....actiunea destul de faina...povestea este faina la inceput dar spre sfarsit devine plictisitoare Suspect Suspect
Hayuki
Hayuki
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 121
Localizare : dreams....world
Data de inscriere : 16/12/2007

https://ayame-project.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pareri Empty Re: Pareri

Mesaj  Lumiere Lune Vin Dec 21, 2007 4:00 pm

Mie din contra , mi se pare plictisitor inceputul , iar sfarsitul este toootal neasteptat !Credeam ca Sheyan isi va recapata corpul si va ramame cu Layla , dar defapt isi pastreaza corpul si ramane cu Gina ... Exclamation Imi place cum va arata atunci cand va mai creste ... I love you
Lumiere Lune
Lumiere Lune
Rank 1
Rank 1

Numarul mesajelor : 36
Data de inscriere : 21/12/2007

Sus In jos

Pareri Empty Re: Pareri

Mesaj  school_girl Sam Dec 22, 2007 11:30 pm

Nu este deloc rau anime-ul, dar la inceput am adormit...plictisitor. In ciuda faptului ca pe Animax s-a difuzat cam tarziu, a reusit sa-mi capteze atentia. La sfarsit nu ma asteptam decat 25%, asa ca m-a cam surprins. Mi-a placut anime-ul...ce sa zic. In sfarsit, nu mai conteaza. Are grafica buna si ii dau nota 9 pentru ea, ca nu chiar perfecta. Pentru poveste, ar merita 8, deoarece il trage in jos inceputul si unele episoade pe la mijloc.
school_girl
school_girl
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 24
Varsta : 31
Localizare : dream city
Data de inscriere : 22/12/2007

Sus In jos

Pareri Empty Re: Pareri

Mesaj  sweet_hanon Sam Dec 29, 2007 6:03 pm

Mie mi se pare un anime desul de reusit , imi place k se desfasoara in zone western , Sheyenne un copil simpatik , care tot timpul isi aminteste de timpurile cand avea 25 de ani
sweet_hanon
sweet_hanon
Rank 1
Rank 1

Numarul mesajelor : 22
Varsta : 29
Data de inscriere : 20/12/2007

http://www.animefanclub.myforum.ro

Sus In jos

Pareri Empty Re: Pareri

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare
» Pareri
» Pareri
» Pareri
» Pareri
» Pareri

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum